Hakkımızda


Mahmutoğulları makina 1997 yılında antalya akdeniz sanayi sitesinde, torna atölyesinde hizmet vermeye başlamıştır.
2006 yılına kadar muhtelif torna işleri, sipariş üzerine özel imalat  işleri ile faaliyet göstermiştir.

Firmamız 2006 yılından itibaren mermer sektörüne hizmet vermek amacıyla ,köprülü sistem mermer kesme makinelerini, hidrolik sondaj makinelerini ve delicilerini mermer sektörüne kazandırmıştır. Başta akdeniz bölgesi olmak üzere, türkiye’ nin birçok bölgesinde makinelerimiz hizmet vermektedir.

Firmamız mermer sektöründeki yenilik ve değişimlere ayak uydurabilmek için her geçen gün, teknolojisini ve deneyimli, alanında uzman personeli ile kendisini geliştirmektedir.

Firmamız, mermer sektörünün ihtiyaçlarının bilincinde olarak müşterilerimizin  ürünlerimizden en iyi verimi almalarını ve maliyetlerini en aza indirmelerini temel ilke edinmiştir.

Ürünlerimiz;  marka tescil , ce belgeleri güvencesiyle imal edilmektedir.

Mahmutoğulları makine, kalite ve uygulamada kısa zamanda Sektörün öncülüğünü yapan firmalardan biri konumuna gelmiştir.

Firmamız, sorumluluklarının bilincinde olarak üretimini ve satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerin ,sıfır hata,en uygun fiyat ,maksimum müşteri memnuniyetinin sağlanması için üzerine düşen vazifeleri layıkıyla yerine getirmektedir.müşterilerimizin memnuniyeti ve referanslarımız en büyük güvencemizdir.

Mahmutoğulları makina, satış sonrası hizmet,yedek parça ve servis alanında da sektörün en iyi profiline sahip firmalarından biridir.

Kalite Standart Belgelerimiz